Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Úvodní stránka » O aromaterapii

O aromaterapii

Korunní čakra (7)

Korunní čakra je jediná vertikální, prochází celým trupem a vystupuje z dolního konce páteře, mezi nohama. V ní proudící životní síla vitaluzuje míšní kanál a všechny čakry podél páteře, což rozesílá energii prostřednictvím meridiánů do celého těla.
POUŽITÍ OLEJE: RELAXAČNÍ SMĚS PRO POSÍLENÍ DUCHA
Barva: fialová, také bílá a zlatá
Základní princip:čiré bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Jsem si plně vědom a otevřeně přijímám vůli své vyšší mysli.
Části těla: velký mozek.
Psychická funkce čakry: duchovnost, zbožnost, spojení s Vyššími silami.
Vyživuje mozkové žlázy.

Čakra třetí oko (6)

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit.
POUŽITÍ OLEJE: SMĚS PROTI STRESU
Barva: indigově modrá, také žlutá a fialová
Základní princip: poznání bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Přebírám odpovědnost za své myšlenky, slova a činy.
Části těla: obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, centrální nervový systém.
Psychická funkce čakry: Schopnost přijímat ideje a koncepce, sjednocovat, předvídat. Intuice. Schopnost praktické realizace svých myšlenek, aktivita ve fyzickém světě.
Vyživuje orgány hlavy, kromě toho je spojena s meridiány močového měchýře a střevního traktu.

Krční čakra (5)

V krční čakre se nachází centrum lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace. Pátá čakra vytváří důležité spojení spodních čaker s čakrami hlavy.
POUŽITÍ OLEJE: SMĚS PRO KONCENTRACI
Barva: světle modrá, také stříbrná a zelenavě modrá
Základní princip: rezonance s Bytím
Tvrzení k duchovnímu růstu: Jsem ochotný vyjádřit své pravé Já a tak se plně podílet na svém stvoření.
Části těla: oblast krku (šíje), týlu a spodní čelisti, uši, ústrojí hlasu, hrtan, horní část plic, průdušky, hltan, paže
Psychická funkce čakry: Schopnost samostatně uspokojit své potřeby (být sám), schopnost přijmout to, co svět dává. Seberealizace ve společenském a profesionálním životě. Uvědomění si své příslušnosti k profesionálnímu prostředí, uspokojení prací.
Vyživuje dýchací orgány, krk, orgány sluchového aparátu, kůži.

Srdeční čakra (4)

Čakra srdce vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko-emoční centra se třemi horními duchovními. Nachází se zde schopnost vciťovat se, soucítit, naladit se na druhé, prožívat je.
POUŽITÍ OLEJE: RELAXAČNÍ SMĚS PRO UVOLNĚNÍ
Barva: zelená, také růžová a zlatá
Základní princip: odevzdanost
Tvrzení k duchovnímu růstu: Miluji sebe a ostatní nepodmíněně, dávám i přijímám.
Části těla: srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůže.
Psychická funkce čakry: Láska k lidem a všemu živému, otevřenost, citlivost. Vůle přetvořit vnější svět a podřídit ho vlastním rozhodnutím (činnost).
Vyživuje srdeční a cévní systém, hrudní koš, páteř a ruce.

Čakra solárního plexu (3)

Tato čakra je sídlem nižších emocí - hněvu, strachu, viny, žárlivosti, sobectví a nezdravých tužeb. Nalézá se přímo pod hrudní kostí v místě, kde se spojuje hrudní koš, těšně nad žaludkem a jen několik centimetrů od srdce.
POUŽITÍ OLEJE: SMĚS Z ANTISEPTICKÝCH LÁTEK
Barva: žlutá až zlatožlutá
Základní princip: utváření bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Zasloužím si žít svůj život v plnosti, bez strachu a viny a naslouchat pouze svému vnitřnímu hlasu.
Části těla: spodní část zad, dutina břišní, trávící systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, vegetativní nervový systém.
Psychická funkce čakry: Duchovní moudrost, uvědomění si svého místa ve Vesmíru. Vůle, ovládání emocí a představivosti.
Vyživuje játra, slezinu a ostatní zažívací orgány.

Sakrální (křížová) čakra (2)

Druhá čakra je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je to sídlo tvořivé rodící se síly.
POUŽITÍ OLEJE: HARMONIZUJÍCÍ SMĚS
Základní princip: tvořivé rozmnožování bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Uznávám své potřeby a potřeby druhých v každém vztahu a jsem ochotný podle toho jednat.
Části těla: hýždě, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř, vše tekuté jako krev, míza, trávící šťávy, sperma.
Psychická funkce čakry: Láska k opačnému pohlaví, smyslové rozkoše, sexualita. Zásoby pohlavní energie, pohlavní přitažlivost
Vyživuje střevní trakt, ledviny a močově-pohlavní systém.

Čakra kořene (základní čakra) (1)

První - základní - čakra nás spojuje s fyzickým světem. Převádí kosmické energie na tělesně-pozemskou rovinu, zároveň proudí touto čakrou energie Země do celého našeho systému energií. Tudy máme kontakt s „duchem Matky Země", zažíváme elementární sílu Země, její lásku a trpělivost.
POUŽITÍ OLEJE: SMĚS PRO INTIMNÍ ATMOSFÉRU
Barva: červená
Základní princip: tělesná vůle být (jako protipól duchovní vůle být v sedmé čakře)
Tvrzení k duchovnímu růstu: Plně si uvědomuji svou roli na zemi a vím, že mé základní potřeby budou vždy naplněny.
Části těla: všechno pevné, tj. páteř, kosti, zuby, nehty, dále řiť, tlusté střevo, konečník, prostata, tvorba krve a stavba buněk.
Psychická funkce čakry: Fyzická energie, vůle žít, fyzická potence. Víra v budoucnost, pocit stability života na Zemi.
Vyživuje tlusté střevo a podpůrně-pohybový aparát.

Ze všech směrů do nás proudí kosmická energie, protéká námi a opět z nás vychází ven. Toto si v běžném životě neuvědomujeme, protože naše vědomí to nevnímá. Nedovede ji zužitkovat ani uskladnit. Právě podél páteře, kde je energie nejsilnější se tvoří mocná energická centra zvaná ČAKRY.

Jak již bylo zmíněno na počátku, je mylné si myslet, že naše tělo je pouze tělo fyzické. Člověk je víc než jen fyzické tělo. Má duši a duše je produktem vzájemného působení ducha a hmoty.
Ty jsou produktem Božského zdroje energie. Člověk má také osobnost, která zahrnuje logickou mysl, emoce a fyzické tělo. V našem jazyce hovoříme o „tělech", tedy jemných tělech (mimo fyzické tělo), protože je nelze pozorovat fyzickým zrakem.

Našim duchovním úkolem v tomto životě je naučit se vyrovnávat energie těla a duše, myšlení a jednání, fyzické a mentální síly. A co víc, naše tělo má vrozené předpoklady pro léčení. Vzhledem k tomu, že energie je vrozená našemu biologickému systému, každá myšlenka, nápad, přesvědčení, které v sobě živíme, každá vzpomínka, na níž ulpíváme, se mění v pozitivní nebo negativní příkaz našemu tělu. Jsme biologická stvoření podle plánu, nic nevzniká náhodně.

Základní rady jak bezpečně používat esenciální oleje.

Milá maminko, milý tatínku,
do rukou se Vám dostala aromaterapická řada čistých esenciálních olejů pro děti. Naše směsi jsou vyrobeny z vysoce kvalitních olejů, tak aby působily na harmonii duše malého človíčka. Protože v každém z nás je ukryté dítě a každý z nás má v paměti své vlastní dětství, je tato řada vyvinuta i pro nás dospělé.
Je velmi důležité, abyste si přečetl/a naše informace, než začnete používat naše výrobky.

Pět elementů symbolizuje pět fází nebo proměn energie JIN a JANG. Symboly dřeva, ohně, země, kovu a vody představují přírodní síly jako jeden celek.

Víte, že ... termín AROMATERAPIE byl prý poprvé použit francouzským chemikem René-Mauricem Gattefossem, který se snažil pomoci vojákům bojujících v první světové válce na počátku minulého století? Tito vojáci velice trpěli, měli velká zranění a vážné otravy v otevřených ranách. Jako první zjistil, že silice dokáží daleko rychleji a účinněji detoxikovat tělo a urychlit odstraňování škodlivých látek než chemická antiseptika.

Několik důležitých rad k esenciálním olejům.

Rádi bychom Vám díky našim produktům ukázali život z jiné, lepší stránky. Soustředíme se na pohodu, relaxaci, vyváženost psychiky, rádi bychom přispěli k léčení Vašich životních traumat, pochmurnosti a psychické skleslosti. Chtěli bychom, aby Váš život byl kvalitnější, harmoničtější, veselejší a odolnější vůči negativnímu okolí, které nás každý den vtahuje do všedních problémů.

V dávných dobách měla přístup k olejům pouze privilegovaná elita, nyní již mohou díky technickému zpracování olejů a zpřístupnění široké veřejnosti být oleje v každé domácnosti.

Esenciální přírodní oleje získané z přírody mají schopnosti pročisťovat naši auru neboli energetická pole, a tím nám přinášejí pevnější zdraví, štěstí a spokojenost. Jedná se o proces, který působí na jiné dimenze naší přirozenosti, než jaké zná většina lidí. Naše směsi se zaměřují na pročištění jemných, nehmotných částí našeho těla, jež přímo ovlivňují naše tělo fyzické. I když máme pocit, že inhalováním olejů prospíváme tělu fyzickému, ve skutečnosti je to důsledek léčení energetických polí.

Většina z nás vede dnes velmi hektický život: práce, spousta povinností, rodina, přátele. Jsme velmi zaneprázdnění tím, co se děje kolem nás, protože právě dění kolem nás je velmi zátěžové a velice nás ovlivňuje. Proto naléhavě potřebujeme jakési vyvážení mezi světem vnějším a vnitřním. Je zapotřebí obnovit spojení se svým duchem a svým vnitřním zdrojem životní energie. Stačí, když budeme sami sobě věnovat alespoň trochu času denně nebo pro začátek alespoň jednou týdně.

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
AKČNÍ ZBOŽÍ

Mini čokoláda DĚKUJI

Mini čokoláda jako poděkování
Mini čokoláda DĚKUJI
Cena: 19 Kč
Hygienický čistič na ruce bez použití vody
Cena: 75 Kč
Dárková sada CHRISTMAS CARESS
Cena: 399 Kč

Diář vděčnosti 2021

KNIHY A PUBLIKACE
Diář vděčnosti 2021
Cena: 139 Kč

MALEBNÁ VÍSKA bylinný čaj

Zimní kolekce čajů
MALEBNÁ VÍSKA bylinný čaj
Cena: 85 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: