Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Úvodní stránka » O aromaterapii » Bezpečnostní opatření

Bezpečnostní opatření

 • Nikdy nepoužívejte silice vnitřně. Jsou to vysoce koncentrované látky a mohou způsobit vnitřní poškození. Pokud oleje náhodou spolknete, vyhledejte ihned lékařskou pomoc.
 • Esenciální oleje nepatří do rukou dítěte. Dbejte, abyste správně dodržovali naše doporučené dávkování. Zajistěte ochranu před zneužitím dítětem. Chovejte se k aromaterapii jako k léku, který skladujete mimo dosah dětí. U nejmenších dětí vždy řeďte v nosném oleji a zabraňte ulpění na prstech dítěte, aby se jim esenciální olej nedostal do pusinky nebo do očí, kde by mohl způsobit podráždění.
 • Oleje z citrusových plodů obsahují jednu složku, která může vyvolat po ozáření sluncem kožní reakce. Děláte-li masáž směsí s citrusovými oleji, vyhýbejte se přímému ultrafilovému světlu anebo slunění alespoň 12 hodin po použití oleje. Tato opatrnost není nutná při inhalacích nebo napařování.
 • Nepoužívejte oleje při epilepsii.
 • Pokud trpíte vážnými kožními onemocněními nebo jste přecitlivělí, nepoužívejte oleje v přímém kontaktu s pokožkou (masáže, koupele). Pokud si nejste jisti reakcí, doporučujeme odzkoušet na předloktí. Ostatní aplikace - rozprašovače nebo aromalampy jsou v těchto případech bezpečná pro použití.
 • Při astmatu se nedoporučuje používat oleje k přímé aplikaci na tělo, ale používat je pouze formou rozprašovačů, odpařováním v aromalampách. Pokud si nejste jisti svojí reakcí, oleje nepoužívejte a raději se poraďte s odborníkem. Je vždy důležité brát v úvahu Váš momentální zdravotní stav.
 • Jestliže se vám nelíbí vůně nějakého oleje, neužívejte jej.
 • Čím krásněji vnímáte vůni, tím hojivější má účinky.
 • Inhalujte siličné oleje jen krátkou dobu.
 • Pokud máte nějakou nepříjemnou reakci na nějaký olej, nepoužívejte jej.
 • Máte-li vážnou nemoc nebo máte-li pochybnosti o užívání siličných olejů, poraďte se s lékařem před použitím jakéhokoli oleje uvedeného v naší nabídce.
 • Esenciální oleje mohou být poškozeny, jsou-li vystaveny přímému světlu, extrémním teplotám nebo působí-li na ně delší dobu kyslík ve vzduchu. Proto se prodávají v tmavých dobře zazátkovaných skleněných lahvičkách. Teoreticky většina esenciálních olejů vydrží několik let. Skladujte oleje v chladném tmavém místě (nejlépe v krabičce) a vydrží přinejmenším 2 roky. Ovšem jakmile je jednou rozředíte základním olejem pro masáž, nevydrží směs déle než dva či tři měsíce. Čím častěji lahvičku otevíráte, tím větší je pravděpodobnost oxidace, a tím se mohou zhoršit jejich léčivé vlastnosti a aroma.
 • Éterické oleje jsou silně těkavé látky a proto se vyvarujte manipulaci s otevřeným ohněm. Zapalte svíčku v aromalampě až po aplikaci oleje do vody.
 • Naše oleje jsou živé směsi, proto byste je neměli dávat z ruky do ruky. Nabírají energii ostatních lidí, kteří se dostanou do přímého kontaktu s lahvičkou. Pokud je člověk negativní, směs nabírá jeho emoce a může se stát, že olej změní svoji vůni a dostane pachuť. Tuto směs doporučujeme již nepoužívat, vyhodit.
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
AKČNÍ ZBOŽÍ

Aromalampa se sklem ŠEDÁ lístečky

AROMALAMPY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Aromalampa se sklem ŠEDÁ lístečky
Cena: 380 Kč
Wellness čaj WILD ROSE
Cena: 75 Kč

Mini čokoláda mléčná WILD MAN

Miničokoláda Wellness
Mini čokoláda mléčná WILD MAN
Cena: 12 Kč
Pleťový balzám WILD ROSE
Cena: 85 Kč
Sprchový gel 2v1 WILD NATURE 200 ml
Cena: 160 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: