Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Úvodní stránka » O aromaterapii » Čakra třetí oko (6)

Čakra třetí oko (6)

Čakra třetí oko (6)

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit.
POUŽITÍ OLEJE: SMĚS PROTI STRESU
Barva: indigově modrá, také žlutá a fialová
Základní princip: poznání bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Přebírám odpovědnost za své myšlenky, slova a činy.
Části těla: obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, centrální nervový systém.
Psychická funkce čakry: Schopnost přijímat ideje a koncepce, sjednocovat, předvídat. Intuice. Schopnost praktické realizace svých myšlenek, aktivita ve fyzickém světě.
Vyživuje orgány hlavy, kromě toho je spojena s meridiány močového měchýře a střevního traktu.

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému. Chceme-li čakru najít, položíme prst na kořen nosu. Potom ho suneme směrem nahoru, dokud uprostřed čela nenahmatáme malou prohlubeň.

PSYCHICKÝ VLIV: ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE
Mnoho lidí je velmi odpovědných ve vztahu k ostatním, ale potřeby jejich vlastní duše mohou být velmi nenaplněné. Vlastně používají svou odpovědnost jako prostředek, jak se vyhnout cestě své duše (krční čakra). Nejdůležitější je se naučit vnímat podněty duše a naplňovat její potřeby např. ve formě inspirace, intuice. Pokud se toto naučíme, je dalším bodem naše ochota realizovat je ve fyzickém světě. Ke konfliktu může dojít v oblasti krční čakry, ale pokud začneme věřit své intuici, vliv duše se zvýší a cesta podnětu přes krční čakru se stane snadnější.

ŘEČ TĚLA: obvyklým znamením , že je někdo příliš citlivý na to, aby viděl svět takový, jaký doopravdy je, jsou černé brýle, vlasy spadající přes oči nebo zakrývající si oči rukama. V podstatě se lidé schovávají, protože jsou přesvědčeni, že ve vnějším světě nelze dosáhnout harmonie. Tito lidé jsou citliví na kritiku, cítí se zranitelně, když se k nim přiblížíte. Vyhýbají se očnímu kontaktu, dívají se do země. Tyto projevy jsou úzce spojeny se solar plexem. Lidé s těmito problémy potřebují být ujištěni, že je s nimi vše v pořádku a že se nemusí dále schovávat.

NEMOCI SPOJENÉ S TŘETÍM OKEM: TLAKOVÉ BOLESTI HLAVY, MIGRÉNA, PROBLÉMY S VIDĚNÍM, KRÁTKOZRAKOST, DALEKOZRAKOST, ZELENÝ ZÁKAL, SKRVNY V ZORNÉM POLI OKA, ZÁNĚT HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH A POTÍŽE S DUTINAMI, VÝTOK Z NOSU, ZÁNĚT VEDLEJŠÍCH NOSNÍCH DUTIN

 

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
AKČNÍ ZBOŽÍ

BIO přírodní čistící ubrousky (60ks)

Ošetření pleti bez použití vody
BIO přírodní čistící ubrousky (60ks)
Cena: 180 Kč

Mini čokoláda Hodně radosti

Mini čokoláda jako přání
Mini čokoláda  Hodně radosti
Cena: 12 Kč

Fior di Talco deodorant

FIOR DI TALCO
Fior di Talco deodorant
Cena: 330 Kč
Vonná svíce TICHÝ LES
Cena: 85 Kč

Aromalampa se sklem ŠEDÁ lístečky

AROMALAMPY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Aromalampa se sklem ŠEDÁ lístečky
Cena: 380 Kč

MALEBNÁ VÍSKA éterický olej

Esenciální oleje
MALEBNÁ VÍSKA éterický olej
Cena: 180 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: