Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Newsletter
Zaregistrujte se a budete dostávat novinky a zajímavé informace z oblasti aromaterapie. Registrace
Úvodní stránka » O aromaterapii » Dětská řada pěti éterických olejů, sestavených podle čínského principu pěti elementů

Dětská řada pěti éterických olejů, sestavených podle čínského principu pěti elementů

Milá maminko, milý tatínku,
do rukou se Vám dostala aromaterapická řada čistých esenciálních olejů pro děti. Naše směsi jsou vyrobeny z vysoce kvalitních olejů, tak aby působily na harmonii duše malého človíčka. Protože v každém z nás je ukryté dítě a každý z nás má v paměti své vlastní dětství, je tato řada vyvinuta i pro nás dospělé.
Je velmi důležité, abyste si přečetl/a naše informace, než začnete používat naše výrobky.

Co je to aromaterapie a jak na nás působí ???
Aromaterapie jako název se používá pouze od počátku 20. století, ale má své kořeny již v dávnověku. Je to opravdu holistická věda, která bere v úvahu stav mysli, těla a ducha osoby, která potřebuje pomoc, ale i změnu životního stylu a vztahů. Esenciální oleje neboli éterické oleje jsou vzácným darem přírody, mohou se získávat jen s minimálním zásahem člověka a jsou to oleje, které se destilují z různých částí rostliny. Je to krása, kouzlo, srdce, životní síla či energie, duše či duch rostliny. Aromaterapii můžete také chápat jako prevenci před onemocněním jak fyzickým, tak duševním. Pod naší značkou již byla uvedena řada sedmi druhů směsi olejů - čakrárních olejů pro vyvážení životní energie. Jsou to směsi zaměřené na harmonizaci energetických center kolem páteře, ovlivňujících naši duševní a fyzickou kondici (viz naše publikace „ Esenciální oleje pro vyvážení životní energie" - www.tomexo.cz.) Nyní se Vám dostala do rukou řada směsí olejů určená pro děti, ale nejen pro ně. Jelikož i my jsme dětmi, pak tato řada je určena i pro nás dospělé.

Děti a aromaterapie
Naše řada esenciálních olejů je tak čistá, že je ji možné bezpečně a efektivně použít pro děti, pokud se zachovají určitá preventivní opatření, tedy budete-li se řídit našimi radami. Tato řada olejů je výborná i pro dospělé. Rozdíl mezi naší terapeutickou řadou - „Esenciální oleje pro vyvážení životní energie", jak již bylo zmíněno, a touto dětskou řadou, je v použití olejů, které jsou vhodné pro dětskou citlivou pokožku a sliznici. Lze ji použít jak u malých dětí, tak i u starých lidí.
Děti milují krásné vůně a velmi dobře reagují na aromaterapii, protože jejich organismus je velmi mladý a má vynikající schopnosti se zotavit. Děti mají vysokou samoléčící kapacitu, daleko větší než dospělí, která ještě není zdecimována stresem, nezdravým životním stylem a znečištěním životního prostředí jako je tomu u dospělých.
Ovšem to na druhou stranu znamená, že jsou mnohem zranitelnější k jakémukoliv potenciálnímu jedu, infekci, stresům a nezdravým návykům, především kvůli své malé váze a citlivosti a jemnosti sliznice. Protože jejich tělíčka ještě nejsou zahlcena akumulací toxinů,
které se u nás dospělých usazují po mnoho let, mají děti výbornou schopnost se rychle jedů a infekčních organismů zbavit, pokud se jim dostane správného harmonizujícího prostředku. Pravidelné používání esenciálních olejů doma, při koupelích, masážích, rozprašovačích, či v aroma lampičkách na esenciální oleje (viz naše nabídka doplňků) je velmi efektivní formou preventivní medicíny a často pomůže dětem vyhnout se nachlazení a dalším infekcím, docílit zklidnění nebo koncentrace atd. Malé děti nemají vyvinutý imunitní systém jako dospělí. Proto trpí daleko více výskytem infekčních onemocnění a chřipkami, hlavně pokud se pohybují v kolektivu a v zimě, kdy jsou místnosti přetopené, se přenos infekce šíří velmi rychle. Pokud k tomu dojde, mohou esenciální oleje značně zmírnit problémy způsobené těmito chorobami a často pomohou zkrátit jejich trvání a předejít sekundárním infekcím.

 

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
Novinky
Novinky
AKČNÍ ZBOŽÍ

Dárková sada 6. čakra

Čakrární aromaterapie
Dárková sada 6. čakra
Cena: 320 Kč

Sprchový šampon pro dívky

Dívčí kosmetika
Sprchový šampon pro dívky
Cena: 300 Kč

Růžová voda

Růžová voda
Růžová voda
Cena: 145 Kč

Hravá aromaterapie ČAKRY

Esenciální oleje
Hravá aromaterapie ČAKRY
Cena: 330 Kč

Čaj pro ženy HARMONIE

Čaje pro ženy
Čaj pro ženy HARMONIE
Cena: 55 Kč

Andělská čokoláda

Mini čokoláda andělská
Andělská čokoláda
Cena: 25 Kč
Svíčka Symphony s přízdobou
Cena: 90 Kč

Toaletní voda ANEMONE ROSA

Přírodní kosmetika
Toaletní voda ANEMONE ROSA
Cena: 680 Kč

Hrníček se sítkem v dárkovém balení

Porcelánové hrníčky v dárkovém balení
Hrníček se sítkem v dárkovém balení
Cena: 250 Kč

Publikace Žena v cyklu života

Knihy, publikace, katalog
Publikace Žena v cyklu života
Cena: 38 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: