Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Newsletter
Zaregistrujte se a budete dostávat novinky a zajímavé informace z oblasti aromaterapie. Registrace
Úvodní stránka » O aromaterapii » Smysl našeho života

Smysl našeho života

Našim duchovním úkolem v tomto životě je naučit se vyrovnávat energie těla a duše, myšlení a jednání, fyzické a mentální síly. A co víc, naše tělo má vrozené předpoklady pro léčení. Vzhledem k tomu, že energie je vrozená našemu biologickému systému, každá myšlenka, nápad, přesvědčení, které v sobě živíme, každá vzpomínka, na níž ulpíváme, se mění v pozitivní nebo negativní příkaz našemu tělu. Jsme biologická stvoření podle plánu, nic nevzniká náhodně.
Zde se naskýtá otázka jaký je smysl života?
Vaše osobnost, stejně jako vaše tělo je pouze část vašeho vývoje. Stejně tak jsou jím i vaše rozhodnutí a vaše skutky. V každém okamžiku svého života se rozhodujete pro úmysly, které budou formovat vaše zkušenosti a vše na co chcete zaměřit svoji pozornost. Tato rozhodnutí ovlivňují váš vývoj. Platí to pro každého člověka. Emoce strachu a násilí mohou být prožívány pouze prostřednictvím osobnosti. Pouze osobnost může cítit hněv, strach, nenávist, lítost, hanbu, zklamání, ale také pouze ona může toužit po vnější síle a používat ji. Může být plná lásky, soucitu a moudrosti, ale ty nevycházejí z osobnosti, jsou zkušenostmi duše.
Vaše duše je vaší nesmrtelnou součástí, má ji každý člověk, ale ten, kdo je svým vnímáním omezen pouze na pět smyslů (tedy čich, hmat, sluch, chuť a zrak), si své duše není vědom, a proto ani není schopen rozeznat její vliv.Duše existuje - bez počátku a bez konce, ale vyvíjí se k dokonalosti a k celistvosti. Osobnost se z duše vynořuje jako přirozená síla. Je energetickým nástrojem, který si duše přizpůsobuje k činnosti v hmotném světě. Proto je každá bytost jedinečná, protože je i jedinečná konfigurace čili nastavení duševních aspektů, z nichž byla po mnoha našich životů sestavována. Duše existuje mimo čas. Její rozměr je nesmírný a její chápání přesahuje chápání osobnosti. Duše, které si ke svému vývoji zvolily fyzickou zkušenost života, svou energii už mnohokrát vtělily do celé řady jiných psychických nebo fyzických forem. Pro každou inkarnaci si duše vytváří jiné tělo a jinou osobnost. Tak přispívá svým vlastním způsobem, svými schopnostmi a tím, co se má naučit, k vývoji své duše. Lidé (osobnosti) jsou duše, které se snaží vyléčit.

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
Novinky
Novinky
AKČNÍ ZBOŽÍ

Dárková sada 6. čakra

Čakrární aromaterapie
Dárková sada 6. čakra
Cena: 320 Kč

Sprchový šampon pro dívky

Dívčí kosmetika
Sprchový šampon pro dívky
Cena: 300 Kč

Růžová voda

Růžová voda
Růžová voda
Cena: 145 Kč

Hravá aromaterapie ČAKRY

Esenciální oleje
Hravá aromaterapie ČAKRY
Cena: 330 Kč

Čaj pro ženy HARMONIE

Čaje pro ženy
Čaj pro ženy HARMONIE
Cena: 55 Kč

Andělská čokoláda

Mini čokoláda andělská
Andělská čokoláda
Cena: 25 Kč
Svíčka Symphony s přízdobou
Cena: 90 Kč

Toaletní voda ANEMONE ROSA

Přírodní kosmetika
Toaletní voda ANEMONE ROSA
Cena: 680 Kč

Hrníček se sítkem v dárkovém balení

Porcelánové hrníčky v dárkovém balení
Hrníček se sítkem v dárkovém balení
Cena: 250 Kč

Publikace Žena v cyklu života

Knihy, publikace, katalog
Publikace Žena v cyklu života
Cena: 38 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: