Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Úvodní stránka » Články a informace » Ezoterní školička » POZNÁVACÍ ŠKOLIČKA ZNOJMO - říjen

POZNÁVACÍ ŠKOLIČKA - ZNOJMO - říjen

 


PODZIMNÍ VÝJEZDNÍ ŠKOLIČKA – ZNOJMO

ANEB POZNÁVÁME TAJEMNÁ MÍSTA ČESKÉ REPUBLIKY

TERMÍN: 10. – 13. ŘÍJNA 2019

DOPRAVA – VLASTNÍ - pokud přijedete vlakem, autobusem, kontaktujte nás, můžeme případně zorganizovat vyzvednutí na nádraží. Pokud se umíte domluvit a využít někoho, kdo má auto a může vás zavést, zkuste si sdílet. Hlavně jeďte opatrně, nespěchejte, cestou si odpočiňte. Příjezd není striktně ohraničen časem.

Příjezd: 10.10. ČTVRTEK:  kdykoli v podvečerních hodinách, nejlépe do 17 hodin, abychom se mohli ubytovat a v 19 hodin bude uvítací večeře. Pokud přijedete déle, dejte nám prosím informaci, abychom neměli o vás starost.


UBYTOVÁNÍ:

PENZION EDEN, ADRESA ŠATOVSKÁ 2947/8, ZNOJMO

GPS: 48°50'6.93"N, 16°4'3.404"E    www.edenpenzion.cz

Tento penzion bude pro nás celý rezervovaný. Jsou zde příjemné pokoje, zahrada a soukromí, které potřebujeme. Součástí ubytování je polopenze – snídaně a večeře.  Budeme mít k dispozici soukromé parkoviště, venkovní posezení, letní zahrádku i dětský koutek. Jsou zde umístěny i venkovní automaty na kávu a občerstvení.

CENA ZA POBYT: 5.900,00 Kč

Cena za pobyt obsahuje: ubytování na 3 noci, čtvrteční uvítací večeře, snídaně a večeře včetně pití po dobu celého pobytu. Dále službu rezervaci celého penzionu (soukromí),  parkovné v areálu je zdarma. V ceně je obsažena odměna lektorům ( výuka bude probíhat i večer) : Jiřina Hříšná, Alena Horáková. Program od nás bude velmi nabitý až do pozdních hodin. Zařadíme i nějaké společenské hry, pokusím se domluvit i nějaké venkovní grilování.

Pozor vaše rezervace je závazná, vzhledem k omezené kapacitě 45 míst je nutné nám dát informaci ohledně zájmu co nejdříve. Seznam studentů v rezervaci bude rezervován podle toho, jak rychle si místo zarezervujete. Prosím však dejte mi informaci nejpozději do 12.7., kdy musím zaplatit závaznou rezervaci pro tento penzion. Pokud by někdo potřeboval potvrzení pro zaměstnaneckou úlevu či benefity, napište mi toto předem.  PŘIHLÁŠKU PROSÍM ZAŠLETE NA: info@hannamaria.cz nebo SMS na tel. 602121463 – prosím celé jméno a třídu : např. Věc: ZNOJMO - ANNA NOVÁKOVÁ  1A  počet 1

· Jen pro pořádek uvádím, že pokud si místo budete rezervovat a pak byste nejeli /i v případě nemoci/, budeme si muset od vás vyžádat poplatky za ubytování v plné výši. Pokud byste nemohli jet na celý pobyt – nepřihlašujte se, jelikož toto bychom řešili mimo ubytovací a stravovací služby.


· HLAVNÍ PROGRAM:

11.10. PÁTEK

Výlet do údolí Dyje po stopách třetihorních pyramid

Přesun z místa ubytování na parkoviště u hotelu Vinice - Hnanice.

Odsud pěší chůze (včetně přechodu Dyje na levý břeh po visutých lávkách) směr dvojpyramida Šobes (asi 1,5 km), pro neřidiče možnost ochutnávky vína z vinohradu na této pyramidální stavbě. Dále budeme pokračovat směrem na vyhlídkové místo Šobes (500 m) – cestou budeme detekovat ruiny zřícených pyramid – sebou kyvadélka, L dráty, virgule apod. vhodné pro měření energií. Návrat na pravý břeh Dyje a vyhledání otevřené pyramidové chodby (2,3 km) – měření energií. Cesta zpět k parkovišti 2 km. Budeme chodit v terénu – podmínka dobré boty, trackové hole výhodou. V blízkosti vysutých lávek byly detekovány uložené kostry obrů. Bude-li nám dovoleno (obří bytosti jsou stále přítomny ve formě krystalického vědomí), ukážeme si lokalitu.

Pokud si dáme čas na prohlídku této unikátní lokality, procítění, proměření (prváci ještě v terénu nepracovali), zabere nám tento výlet skoro celý den. Večer sdílení z prožitého dne + otázky a odpovědi

12.10. SOBOTA

Prohlídka prastarého Znojma

Celé Znojmo stojí na pyramidách:

Prohlídka kaple sv. Václava, kde je do základů viditelně zapracován vrchol pyramidy.

Rotunda sv. Kateřiny stojí na homoli, uvnitř které je pyramida.

Prohlídka znojemského podzemí (možná, že se budeme muset rozdělit na 2 skupiny). Jedná se o podzemní několikapatrové město s vrtanými studněmi a kanalizací. Obdobná, různě velká podzemní města se nachází po celé planetě.

Program můžeme doplnit dalšími aktivitami + večerní sdílení.

13.10. NEDĚLE – dopoledne společné rozloučení a odjezd domů

 

 

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
Novinky
Přijdtě se podívat na námi pořádané kurzy a semináře.
Novinky
AKČNÍ ZBOŽÍ
Krém s kyselinou hyaluronovou LEVANDULE
Cena: 480 Kč

Jemný deodorant MUSCIO BIANCO

Kosmetická řada MUSCHIO BIANCO
Jemný deodorant MUSCIO BIANCO
Cena: 330 Kč
Dárková sada Wellness Rose
Cena: 520 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: